Łódź, ul. Paradna 43/45
Masz pytania?
Łódź, ul. Paradna 43/45

Aktualności

 • Inwestycja oddana do użytkowania
  Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy decyzję o pozwoleniu na użytkowanie II ETAPU inwestycji "Wille Jana", tym samym proces realizacji całej inwestycji możemy uznać za zakończony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą ostatnich dostępnych mieszkań.
 • Blisko, coraz bliżej...
  Blisko, coraz bliżej... do oddania I etapu naszej inwestycji! Trwają ostatnie prace przy ciągach komunikacyjnych oraz prace porządkowe pod zagospodarowanie terenu.
 • Ostatnie prace porządkowe przy I etapie
  Obecnie trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem do oddania I etapu inwestycji. Równany i porządkowany jest teren, układana kostka na wjeździe na teren.
 • Targi Mieszkaniowe w Atlas Arena 1-2 IV 2017r
  MLS Development na Targach Nieruchomości i Budowy Domu w ATLAS Arena Łódź! Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na łódzkie Targi Nieruchomości i Budowy Domu, które odbędą się w dn. 1-2 IV 2017r w ATLAS ARENA (ul.Bandurskiego 7).
 • Budowa II etapu rozpoczęta !
  Budowa II etapu inwestycji rozpoczęta! Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę budynków nr 1, 2, 3 i 5, które powstają w ramach II etapu naszej inwestycji.
 • Wideo prezentacja osiedla WILLE JANA
  Poznaj nasze osiedle. Zobacz co dla Ciebie budujemy. Wczuj się w klimat tego wyjątkowego miejsca i poczuj się jak u siebie. Zapraszamy na wycieczkę po osiedlu WILLE JANA - dla oczekujących więcej...
 • Budowa rozpoczęta...
  Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy już wszystkie niezbędne zgody i pozwolenia i możemy ruszać z budową ! Teraz zmiany na placu budowy będą następowały bardzo szybko, oczywiście będziemy na bieżąco o nich informować (i je pokazywać).
 • MLS Development na Targach Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz w ATLAS Arena Łódź!
  Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dn. 17-18.09.2016 r. w ATLAS ARENA (ul. Bandurskiego 7).
 • Najlepsze miasto do mieszkania - ŁÓDŹ
  W ostatnim czasie, w naszym regionie, kilka ważnych inwestycji drogowych zakończyło się lub dobiegnie wkrótce końca. Najważniejsze z nich mają fundamentalne znaczenie dla jakości życia w mieście.
 • TERMY ŁÓDŹ
  Miasto wydzierżawiło tereny przy Stawach Jana pod budowę basenów termalnych. Na działce przy ul. Kosynierów Gdyńskich mają powstać m.in. 22 baseny, cztery zjeżdżalnie, sauny, strefa gastronomiczna i parking wielopoziomowy. Łączna powierzchnia lustra wody ma wynieść 2,5 tys. mkw, czyli prawie dwa razy więcej niż w Termach Uniejów. Północna część terenu pozostanie terenem zielonym, przez który kąpielowicze będą mogli przejść nad Stawy Jana.
 • Trasa Górna w Łodzi poprowadzi aż do autostrady
  Trasa Górna w Łodzi łączy Rzgowską z al. Jana Pawła II. Przejazd 4,5 km odcinka zajmuje tylko 6 min. Wcześniej trwało to pięć razy dłużej. Władze Łodzi zapowiedziały budowę trzykilometrowego odcinka drogi łączącej trasę Górną z węzłem Romanów (gm. Brójce) na autostradzie A1.


Copyright © 2015 MLS Development


Projekt i wykonanie BERX Group
Szybki kontakt
W czym możemy
pomóc?

Formularz kontaktowy